خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پی 98 مکانیزه ترین ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین، ویژه دانشجویان ، برنامه نویسان و سایر کاربران ایرانی که شامل :

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ،

ثبت نام آزمون های دانشجویی ، فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

این مجموعه نظر به استقبال کاربران ایرانی برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم چون بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و .. و عدم دسترسی آنها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای کاربران ایرانی فراهم نموده است

معرفی استاندارهای هویتی مخصوص اتریوم در آینده ای نزدیک

معرفی استاندارهای هویتی مخصوص اتریوم در آینده ای نزدیک
5 (100%) 1 vote

امروزه اتریوم در زمینه ارزهای دیجیتال، کارهای بزرگی انجام داده است. پروژه های مختلفی نیز توسط اتریوم در حال انجام است، که یکی از این پروژه ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این پروژه بااهمیت، معرفی استانداردهای هویتی مخصوص اتریوم است که در واقع، به یک چالش بزرگ برای اتریوم تبدیل شده است. در حال حاضر اتریوم از یک استاندارد هویتی به نام استاندارد توکن اتریوم، یا همان ERC20 برخوردار است و درواقع یک نوع داده دیجیتالی محسوب می شود. اما استانداردهای هویتی مخصوص اتریوم به زودی معرفی خواهند شد. این استانداردها که با نام های ERC725  و ERC735 معرفی خواهند شد، از اهیمت بالایی برخوردار هستند، چراکه اولین اقدام خلاقانه اتریوم محسوب می شود. بلاک چین استفاده هایی فراتر از انجام تراکنش ها دارد. صحبت از شبکه های توزیعی که می شود، ثبت داده های مربوط به تراکنش انجام شده از دیگر وظیفه های بلاک چین به خاطرمان می آید.

استانداردهای هویتی مخصوص اتریوم، کدام هستند؟

امروزه ارز های رمزپایه، از هر زمان دیگر، بیشتر محتاج هویت دیجیتال هستند، که به کار گیری بلاک چین، می تواند به پیدا کردن این هویت، کمک شایانی ارائه دهد. این قضیه نیز مشهود است که اتریوم جایگاه محکمی در ارائه خدمات خلاقانه را به خود اختصاص داده است. نرم افزارهایی که با دنیای واقعی ارتباط نزدیک تری دارند، از این هویت های دیجیتال بهره مند خواهند شد. در حال حاضر، بیشتر شبکه ها، از امنیت کافی در برابر حملات هکرها برخوردار نیستند، اما شبکه هایی که بلاک چین در آن ها استفاده شده است، به طور اتوماتیک در برابر این حملات، در امان هستند.

در حال حاضر، موفقیت آمیز بودن استفاده از استانداردهای هویتی هم چنان نا معلوم مانده است. یکی از گزینه های برای رفع این مورد، معرفی سندهای تاییدی برای استاندارد هویتی ERC735 است. با ارائه هر چه سریع تر این دو استاندارد، هیچ گونه اطلاعات و داده شخصی برای عموم معلوم نخواهد بود. در واقع، این دو نوع استاندارد، به امنیت بالاتر اتریوم نیز کمک خواهند کرد.

با معرفی دو استاندارد هویتی جدید توسط اتریوم، اوضاع بر وفق مراد اتریوم خواهد گذشت. هم چنین، این اقدام باعث خواهد شد تا از اعمالی همچون پول شویی که با استفاده از اتریوم صورت می گیرد، جلوگیری شود. البته این ها همه به زودی رخ خواهند داد و هنوز اتفاق خاصی به وقوع نپیوسته است. باید منتشر بود و دید که اتریوم آیا این استانداردهای هویتی را ارائه خواهد داد و آیا با وجود این استاندارد ها، اوضاع به نفع بهبود شرایط اتریوم تغییر خواهد کرد یا خیر.

نظر شما

Be the First to Comment!

avatar